טכנולוגיה פורצת גבולות – הצגת מיזמים טכנולוגיים חדשניים בתחום המוגבלויות

בית איזי שפירא שמח להודיע על הכינוס הבינלאומי השישי, “אחדות ושונות – הלכה ומעשה“ שיתקיים ב7-8- יולי 2015.כינוס רב-תחומי זה בתחום המוגבלות הינו יחיד מסוגו ומאפשר שיח בין אנשי מקצוע מדיסציפלינות שונות ולמידה הדדית.הכינוס הנוכחי יציין 35 שנות עשייה חברתית של בית איזי שפירא בשילוב כוחות של שותפינו לדרך ובהם אנשים עם מוגבלות, בני משפחותיהם, שירותים בקהילותיהם, קובעי מדיניות, מומחים מהארץ והעולם, מנהלי עמותות עמיתות ואחרים. כולנו מייחלים ופועלים לשיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות
הכינוס הקרוב יתקיים בעידן בו אנו חווים תמורה משמעותית בחייהם של אנשים עם מוגבלות בזכות הטכנולוגיה. אנו עדים לכוחה של הטכנולוגיה לחולל שינוי אמיתי בחייהם של אנשים, לאפשר להם שילוב, עצמאות וקידום איכות חיים.

כחלק מהכרה זו בחרנו להקדיש מושב בסגנון "TED" לנושא הטכנולוגיה (בנוסף למושב ההרצאות בנושא טכנולוגיה), ולחשוף בפני המשתתפים מיזמים/מוצרים/פתרונות חדשניים לטובת אנשים עם מוגבלות.

לכל מיזם יינתנו 10 דקות להצגת המוצר ולאחר מכן, פאנל קצר של שאלות ותשובות.

הגשת תקצירים:

מועד הגשה: 15.2.15

קריטריונים:

  • על המוצר להיות לפחות בשלב Prototype/Demo שניתן להדגימו לקהל.
  • מוצר חדשני מבחינה טכנולוגית

לאחר הגשת התקציר באנגלית, אנא שלחו את התקציר בעברית לכתובת מייל: Techitissie@beitissie.org.il בצרוף סרטוני וידאו, או כל חומר נוסף העשוי להמחיש את המוצר.

נשמח לקבל מכם תקצירים למושב ייחודי זה.

להרשמה לכינוס לחץ כאן להגשת תקצירים לחץ כאן